EXKLUZIVNÍ VŮNĚ

AMBRE ÉTERNEL

Parfumér domu Guerlain Thierry Wasser čerpal inspiraci z pokladů východu k vytvoření Ambre Éternel, vůni ideální pro muže i ženy.

Hlavní ingrediencí  je ambra, která dává Ambre Éternel její smyslný charakter. Nota ambry pak rozvíjí kořeněné akordy kardamonu a koriandru, které se jemně mísí do směsi pomerančových květů , kůže a tóny dřeva.

LES ELIXIRS CHARNELS

Guerlain vytvořil Elixirs Charnels jako pozvánky ženské smyslnosti. Těchto 5 vůní se zaměřuje na čichové rozkoše a jsou nekonečnými návrhy různých identit pro moderní ženy.

LES PARISIENS

Kolekce Les Parisiennes se skládá z exkluzivní re-edice parfémů, které patří do Guerlain dědictví. Kolekce vznikla na poptávku jejich fanoušků, kteří nemohli snést pomyšlení, že budou bez nich, spolu se 2 současnými vůněmi inspirovanými. 

LES PARISIENNES

Kolekce Les Parisiennes se skládá z exkluzivní re-edice parfémů, které patří do Guerlain dědictví. Kolekce vznikla na poptávku jejich fanoušků, kteří nemohli snést pomyšlení, že budou bez nich. Opravdové poklady.

L´ART ET LA MATIÉRE

Magické setkání talentu parfuméra a slibů těchto čistých skvostů přírody. Milostný příběh a zvláštní pouto mezi notou a tvůrcem se schopností posílit ji ve formě neuvěřitelné vůně, které vzbuzují emoce.

LES DÉSERTS
D´ORIENT

V srdci této smyslné pouštní krajiny se skrývá voda, která sní o zlatě… jako doutnající esence od Guerlainu.

PETIT GUERLAIN

La Maison Guerlain se vrací do světa malých dětí, s novou verzí Petit Guerlain, která okouzlí děti a jejich rodiče. Lehká a jemná vůně, vytvořená jako poetické zasvěcení do umění parfumerie. Vůni je k dostání v mýtickém včelým flakonu, znakem domu Guerlain, který byl vytvořen v roce 1853 za císařovny Eugenie.

Le Bouquet de la Mariée

Guerlain vytvořil  společníka pro nejvíce výjimečný a nezapomenutelný den ze všech: den, kdy nevěsta říká "ano" tomu koho miluje.
Parfém Le Bouquet de la mariée přichází v kultovní quadrilobé flakonu, řez jako diamant a je k dispozici pro tuto zvláštní událost ve velkorysé 125ml velikosti. Krajka elegantně obklopuje sklo jako nevěstu elegantní tenoučký závoj.

Le Plus Beau Jour de ma Vie

Guerlain vytvořil Le Plus Beau Jour de ma Vie pro všechny ženy, které chtějí, aby  nezapomenutelné kouzlo vyjímečného dne trvalo věčně. Tato jemná květinová vůně, v níž je vůně  květu pomeranče zahalená  jemným závojem bílého pižma. Vůně byla navržena jako dárek, který  zvěční památku na velmi zvláštní den.

EAU DE LIT

Guerlain znovu objevuje jednu z nejvíce delikátních tradic s Eau de Lit. Je to rituál jako milostný příběh. Když se setmí, rozpustilá a smyslná žena navoní své povlečení s Eau de Lit. Jakoby kouzlem, její noci jsou koupány v útulné, okouzlující atmosféře, ideální pro hry a svádění.

EAU DE CASHMERE

Unisex vůně pro Vaše kašmírové svetry a šály pro konečný dotek elegance. Originální a unikátní způsob jak vonět Vaše oblíbené oblečení. Eau de cashmere můžete vrstvit s jakýmkoliv parfémem.    

EAU DE LINGERIE

Kůže je políbena vůní a pohlazena spodním prádlem,  nový kosmetický krok od Guerlain. Nová delikátní vůně na spodní prádlo, jako pozvánka na bezprecedentní moment smyslnosti. Originální objetí , navoňte vaše nejelegantnější spodní prádlo a rozehrajte hru smyslů.

MON EXCLUSIF

Tento parfém pracuje nejen s historickým odkazem uznávané legendy, ale je opředen i svou vlastní neodolatelnou aurou. Jeho tvůrci se nechali lehce inspirovat pánským šatníkem. Je jako něžné pohlazení s nádechem levandule.

Santal Royal

Pro tuto vůni, parfumér domu Guerlain  Thierry Wasser čerpal inspiraci z pokladů Východu a pracoval s jedním z nejvzácnějších a nejcennějších ingrediencí v parfémové světě: santalovým dřevem.

HOME FRAGRANCES

V Guerlainu šlo vždy umění parfému a umění žít ruku v ruce. V roce 1900 ženy parfemovaly svoje rukavice, stejně jako jejich kapesníky a dekolty. Závoj vůně následoval každý jejich pohyb jako znamení vytříbenosti a dobrého vkusu. Guerlain bytové vůně.

© 2015  All Rights reserved to Face and Body Services s.r.o.